Plan kolędy 2019/2020
Ponieważ tegoroczne ferie zimowe rozpoczynają się bardzo wcześnie, dlatego odwiedziny duszpasterskie tzw. kolęda
rozpoczęły się w naszej parafii już w połowie listopada. W listopadzie i w Adwencie odwiedziny kolędowe odbywają się w piątki, soboty i niedziele. W piątek początek o 1630, a soboty i w niedziele o 1430.
Plan odwiedzin duszpasterskich 2019/2020
dzień |
Miesiąc |
dzień tygodnia |
godzina |
Ulica i numer |
15 |
Listopada |
Piątek |
16.30 |
Karpińskiego 25-11 |
15 |
Listopada |
Piątek |
16.30 |
Konopnickiej 13-11 |
15 |
Listopada |
Piątek |
16.30 |
Poniatowskiego 20-2 |
|
|
|
|
|
16 |
Listopada |
Sobota |
14.30 |
Bogedaina 8-4,3 |
16 |
Listopada |
Sobota |
14.30 |
Karpińskiego 18-10a |
16 |
Listopada |
Sobota |
14.30 |
Karpińskiego 10-6, 9-1 |
|
|
|
|
|
17 |
Listopada |
Niedziela |
14.30 |
Kaszubska 21-1 |
17 |
Listopada |
Niedziela |
14.30 |
Kościuszki 10-4, |
17 |
Listopada |
Niedziela |
14.30 |
Kościuszki 5, 5a, 5b |
|
|
|
|
|
22 |
Listopada |
Piątek |
16.30 |
Bogedaina 18-10 |
22 |
Listopada |
Piątek |
16.30 |
Poniatowskiego 44-34-32, Lwowska 9-1 |
22 |
Listopada |
Piątek |
16.30 |
Bogedaina 25-13 |
|
|
|
|
|
23 |
Listopada |
Sobota |
14.30 |
Górnośląska 8-2 |
23 |
Listopada |
Sobota |
14.30 |
Bogedaina 31-27, 24-20 |
23 |
Listopada |
Sobota |
14.30 |
Konopnickiej 9-5 |
|
|
|
|
|
24 |
Listopada |
Niedziela |
14.30 |
Konopnickiej 11 c, b, a |
24 |
Listopada |
Niedziela |
14.30 |
Poniatowskiego 28-24 |
24 |
Listopada |
Niedziela |
14.30 |
Górnośląska 18-10 |
|
|
|
|
|
29 |
Listopada |
Piątek |
16.30 |
Konopnickiej 22-6 |
29 |
Listopada |
Piątek |
16.30 |
Górnośląska 9-1 |
29 |
Listopada |
Piątek |
16.30 |
Urbanowicza 39-19 |
|
|
|
|
|
30 |
Listopada |
Sobota |
14.30 |
Młodzieżowa 5 (56-1) |
30 |
Listopada |
Sobota |
14.30 |
Młodzieżowa 13 (65-1) |
30 |
Listopada |
Sobota |
14.30 |
Młodzieżowa 9 (110-57) |
|
|
|
|
|
1 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Młodzieżowa 9 (56-1) |
1 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Młodzieżowa 15 (65-1) |
1 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Młodzieżowa 5 (110-57) |
|
|
|
|
|
6 |
Grudnia |
Piątek |
16.30 |
Urbanowicza 45-41,18-16 |
6 |
Grudnia |
Piątek |
16.30 |
Różana 1 (55-1) |
|
|
|
|
|
7 |
Grudnia |
Sobota |
14.30 |
Różana 2 (55-1) |
7 |
Grudnia |
Sobota |
14.30 |
Młodzieżowa 41, 39 |
7 |
Grudnia |
Sobota |
14.30 |
Młodzieżowa 37, 35 |
|
|
|
|
|
8 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Młodzieżowa 25, 23 |
8 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Młodzieżowa 1 (110-57) |
8 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Młodzieżowa 1 (56-1) |
|
|
|
|
|
13 |
Grudnia |
Piątek |
16.30 |
Gałeczki 28,28a,26a,26 |
13 |
Grudnia |
Piątek |
16.30 |
Grządziela 20-2, 17-1 |
13 |
Grudnia |
Piątek |
16.30 |
Domina 2-34, 1-29 |
|
|
|
|
|
14 |
Grudnia |
Sobota |
14.30 |
Żwirki i Wigury, Willowa, Przy Gazowni 4b, Piaskowa. |
14 |
Grudnia |
Sobota |
14.30 |
Różana 12-8 |
14 |
Grudnia |
Sobota |
14.30 |
Różana 4 (44-1) |
|
|
|
|
|
15 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Krzywa 43-39 |
15 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Gałeczki 15, 13 |
15 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Gałeczki 7, 5 |
|
|
|
|
|
20 |
Grudnia |
Piątek |
16.30 |
Gałeczki 12-2, Domina 37, 31 |
20 |
Grudnia |
Piątek |
16.30 |
Krzywa 17-9 |
20 |
Grudnia |
Piątek |
16.30 |
Gałeczki 24a, 24, 22, 22a |
|
|
|
|
|
21 |
Grudnia |
Sobota |
14.30 |
Młodzieżowa 43, 21, 19,17 |
21 |
Grudnia |
Sobota |
14.30 |
Krzywa 6-2, 7-5 |
21 |
Grudnia |
Sobota |
14.30 |
Różana 18, 16, 14 |
|
|
|
|
|
22 |
Grudnia |
Niedziela |
1430 |
Krzywa 37-33 |
22 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Krzywa 26 (55-1) |
22 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Krzywa 29-25 |
|
|
|
|
|
27 |
Grudnia |
Piątek |
16.30 |
Astrów 14 (44-1) |
27 |
Grudnia |
Piątek |
16.30 |
Krzywa 28 (55-1) |
27 |
Grudnia |
Piątek |
16.30 |
Urbanowicza 14-2 |
|
|
|
|
|
28 |
Grudnia |
Sobota |
14.30 |
Gałeczki 11, 9 |
28 |
Grudnia |
Sobota |
14.30 |
Katowicka 59, 59a, 59b, 59c, 59d |
28 |
Grudnia |
Sobota |
14.30 |
Krzywa 23-19 |
|
|
|
|
|
29 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Astrów 12 (44-1) |
29 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Krzywa 31 (44-1) |
29 |
Grudnia |
Niedziela |
14.30 |
Przy Gazowni 16-10 |
|
|
|
|
|
30 |
Grudnia |
Poniedziałek |
16.30 |
Katowicka 75-71 |
30 |
Grudnia |
Poniedziałek |
16.30 |
Kilińskiego 1(27b-1) Kopernika 8(30-1) |
30 |
Grudnia |
Poniedziałek |
16.30 |
Pl. Matejki 3-1 |
|
|
|
|
|
2 |
Stycznia |
Czwartek |
16.30 |
Przy Gazowni 8-6, 7-1 |
2 |
Stycznia |
Czwartek |
16.30 |
Katowicka 57-49 |
2 |
Stycznia |
Czwartek |
16.30 |
Przy Gazowni 4(1-24), 4a(1-24) |
|
|
|
|
|
3 |
Stycznia |
Piątek |
16.30 |
Astrów 16 (44-1) |
3 |
Stycznia |
Piątek |
16.30 |
Katowicka 68, 66a, 66, 60b,c |
3 |
Stycznia |
Piątek |
16.30 |
Katowicka 61c,b,a, 61 |
|
|
|
|
|
4 |
Stycznia |
Sobota |
14.30 |
Katowicka 60a, 60-50 |
4 |
Stycznia |
Sobota |
14.30 |
Katowicka 69, 67, 65, 63 |
4 |
Stycznia |
Sobota |
14.30 |
Katowicka 48-22 |
|
|
|
|
|
5 |
Stycznia |
Niedziela |
14.30 |
Sobieskiego 24, Kopernika 6-2 |
5 |
Stycznia |
Niedziela |
14.30 |
Krasickiego 7, 4-2 |
5 |
Stycznia |
Niedziela |
14.30 |
Krasickiego 20- 16 |
|
|
|
|
|
7 |
Stycznia |
Wtorek |
16.30 |
Chopina 14-10 |
7 |
Stycznia |
Wtorek |
16.30 |
Krasickiego 14-12 |
7 |
Stycznia |
Wtorek |
16.30 |
Sobieskiego 21-15 |
|
|
|
|
|
8 |
Stycznia |
Środa |
16.30 |
Sobieskiego 22-16 |
8 |
Stycznia |
Środa |
16.30 |
Krasickiego 5-1 |
8 |
Stycznia |
Środa |
16.30 |
Chopina 11a-3 |
|
|
|
|
|
9 |
Stycznia |
Czwartek |
16.30 |
Dąbrowskiego 35-31 |
9 |
Stycznia |
Czwartek |
16.30 |
Dąbrowskiego 21-15 |
9 |
Stycznia |
Czwartek |
16.30 |
Dąbrowskiego 13-1 |
|
|
|
|
|
10 |
Stycznia |
Piątek |
16.30 |
Dąbrowskiego 29-23 |
10 |
Stycznia |
Piątek |
16.30 |
Dąbrowskiego 10-4 |
10 |
Stycznia |
Piątek |
16.30 |
Dąbrowskiego 18-12 |
|
|
|
|
|
11 |
Stycznia |
Sobota |
14.30 |
Dąbrowskiego 32-28 |
11 |
Stycznia |
Sobota |
14.30 |
Hetmańska Katowicka 17-25, |
11 |
Stycznia |
Sobota |
14.30 |
kolęda dodatkowa |
|
|
|
|
|
Ewentualne pomyłki prosimy zgłaszać w kancelarii lub zakrystii.