Parafia św. Antoniego z Padwy

w Chorzowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 września 2018 r.

Zapraszamy dzisiaj na nieszpory o godz. 1630.

Jutro o godz. 1900 spotkanie nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.

W środę o godz. 1900 spotkanie Kręgu Biblijnego

Z ok. 33. rocznicy powstania Legionu Maryi w naszej parafii. Legionistów i sympatyków Legionu jutro zapraszamy na Mszę św. w ich intencji o godz. 1100, Po Mszy zapraszamy na spotkanie przy stole w krypcie. Pól godziny przed Mszą Legionistów zapraszamy na różaniec.

We wtorek po wieczornej Mszy św. Akcja Katolicka zaprasza do wspólnej modlitwy w intencji chorych oraz na spotkanie na probostwie. Po modlitwie za chorych Odnowa w Duchu Św. zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.

W najbliższy czwartek (20. września) po Mszy św szkolnej zapraszamy na spotkanie organizacyjne dla rodziców tegorocznych dzieci I Komunijnych.

Młodzież zapraszamy na spotkanie oazowe w piątek po Mszy św. wieczornej.

Zapraszamy dzieci na msze św szkolne w czwartki o godz. 1700. Zapraszamy na spotkania dla ministrantów i Dzieci Maryi oraz Bożych Nutek w sobotę o godz. 1000. Zapraszamy nowych kandydatów na ministrantów i dziewczynki do wspólnoty Dzieci Maryi i Bożych Nutek.

W sobotę 22 września serdecznie zapraszamy na wieczór św. Rity – rozpoczniemy go Mszą św. wieczorną, po niej zapraszamy na nabożeństwo z ucałowaniem relikwii św. Rity.

W sobotę 29 września odbędzie się pielgrzymka Chorzowian do Piekar Śląskich. Jeżeli będą chętni do wspólnego wyjazdu to zorganizujemy przejazd autobusem, prosimy o zgłaszanie się w kancelarii.

Już dziś zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie w I piątek października po mszy św. wieczornej.

Dziękujemy za złożone dziś ofiary na remonty i inwestycje w naszej świątyni. Bóg Zapłać za każdą ofiarę. Za tydzień kolekta na bieżące zobowiązania naszej parafii.

Zachęcamy do lektury prasy religijnej jest Gość Niedzielny, nowy numer Małego Gościa Misyjne Drogi oraz nasz biuletyn informacyjny Głos Św. Antoniego.

Wszystkim na nowo rozpoczęty tydzień niech nam Bóg udziela swego błogosławieństwa.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 9 września 2018 r.

Zapraszamy na dzisiejsze Nieszpory i na adoracje Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni.

Dziś o godz. 1500 spotkanie III Zakonu franciszkańskiego.

Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego, które od września będą odbywały się w środy o godz. 1900.

Po przerwie wakacyjnej zapraszamy dzieci na msze św szkolne w czwartki o godz. 1700. Zapraszamy na spotkania dla ministrantów i Dzieci Maryi oraz Bożych Nutek w sobotę o godz. 1000. Zapraszamy nowych kandydatów na ministrantów i dziewczynki do wspólnoty Dzieci Maryi i Bożych Nutek. Młodzież zapraszamy na spotkanie oazowe w piątek po Mszy św. wieczornej. Dorosłych parafian serdecznie zapraszamy do ruchów i grup działających w naszej parafii.

W najbliższą środę - 12 września przypada Uroczystość NMP Piekarskie - głównej patronki naszej archidiecezji.

W czwartek przypada 13 dzień września serdecznie zapraszamy na nabożeństwo fatimskie – rozpoczniemy je po Mszy św. szkolnej.

W piątek 14 września przypada Święto Podwyższenia Krzyża. Podczas Mszy św. będzie możliwość „poświęcenia” przyniesionych przez wiernych krzyży oraz ucałowania relikwii Świętego Krzyża, które posiada nasza parafia

W sobotę odwiedzimy chorych parafian z posługa sakramentalną.

W tym roku przypada 34 rocznica powstania Legionu Maryi w naszej parafii. Legionistów i sympatyków legionu serdecznie już dziś zapraszamy na Mszę św. w ich intencji 17 września w poniedziałek o godz. 1100, potem spotkanie przy stole w krypcie.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które mają przystąpić do I Komunii św.  w maju przyszłego roku odbędzie się w czwartek 20 września po mszy św szkolnej.

W kancelarii parafialnej można zamawiać msze św na przyszły rok kalendarzowy.

Dziękujemy za złożone dziś ofiary na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego. Za tydzień kolekta zbierana będzie przez księży na remonty i inwestycje w naszej świątyni. Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

Zachęcamy do lektury prasy religijnej jest Gość Niedzielny, nowy numer Małego Gościa są Misyjne Drogi oraz nasz biuletyn informacyjny Głos Św. Antoniego.

Wszystkim na nowo rozpoczęty tydzień niech nam Bóg udziela swego błogosławieństwa.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1 września 2018 r.

Decyzją Ks. Abpa W. Skworca nasz ks. wikariusz Bartłomiej Szymczak zakończył posługę w naszej wspólnocie parafialnej i od 30 sierpnia pełni posługę wikarego w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłowicach.

Ks. Bartka oficjalnie pożegnamy i podziękujemy mu za  czteroletnią posługę w najbliższy czwartek podczas Mszy św. o godz. 1700. Serdecznie zapraszam Was do wspólnej modlitwy.

W naszej wspólnocie witamy serdecznie ks. Piotra Mroczkowskiego, który od 30 sierpnia jest naszym nowym wikarym. Ks. Piotr urodził się 13 lutego 1986,  pochodzi z Knurowa, z parafii Matki Bożej Częstochowskiej, rozpoczyna posługę w swojej trzeciej parafii. Dotychczas był wikarym na Bytkowie oraz w parafii św. Marii Magdaleny w Lubomi. Ks. Piotrowi życzymy wielu Łask Bożych, opieki św. Antoniego, u którego serdecznie raz jeszcze go witamy.

Dobiegł do końca czas urlopów i wakacji. Zapraszamy serdecznie rodziców i nauczycieli uczniów szkół: IV liceum Ogólnokształcącego, „Gastronomika” i „Ekonomika” na Mszę św. inaugurującą Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny jutro o godz. godz. 800. Uczniów szkół podstawowych serdecznie zapraszamy w czwartek 6 września na godz. 1700 na Mszę św. szkolną. Dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole zostaną pobłogosławione tornistry i plecaki. 

Od jutra w kancelarii parafialnej można zamawiać msze św na przyszły rok kalendarzowy.

Po przerwie wakacyjnej zapraszamy na spotkania Ministrantów i Dzieci Maryi oraz Bożych Nutek w sobotę na godz. 1000. Zapraszamy nowych kandydatów na ministrantów i dziewczynki do wspólnoty Dzieci Maryi i Bożych Nutek.

Młodzież zapraszamy na spotkanie oazowe w piątek po Mszy św. wieczornej.

W sobotę 8 września o godz. 730 sprzed kościoła wyjedziemy na pielgrzymkę do Skoczowa i okolic.

W sobotę Parafia św. Wawrzyńca zaprasza na FESTYN PARAFIALNY. Początek o godz. 1600, szczegóły na plakatach.

Stały konfesjonał w kościele św. Jadwigi od 1 września jest dostępny od poniedziałku do piątku od 1000-1200 i od 1530-1800.

W przyszłą niedzielę przypada 84. rocznica poświęcenia naszej świątyni, którego dokonał 9 września 1934 roku bp Stanisław Adamski. Za nawiedzenie w tym dniu naszego kościoła i odmówienie w nim Ojcze nasz i Wierzę w Boga można uzyskać odpust zupełny.

Chorych parafian z posługa sakramentalną odwiedzimy w sobotę 15 września.

Dziękujemy za złożone dziś ofiary na potrzeby archidiecezji. Za tydzień kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego,  Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

Zapraszamy na dzisiejsze Nieszpory i na adoracje Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni: we wtorek po wieczornej Mszy św, w czwartek o 1530, w piątek o 2000  i w sobotę od 1700.

Zachęcamy do lektury prasy religijnej jest Gość Niedzielny, nowy numer Małego Gościa są Misyjne Drogi oraz nasz biuletyn informacyjny Głos Św. Antoniego.

Wszystkim na nowo rozpoczęty tydzień niech nam wszystkim Bóg udziela swego błogosławieństwa.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26 sierpnia 2018 r.

W dzisiejszą niedzielę 26 sierpnia przeżywamy Uroczystość NMP Częstochowskiej.

Dobiega końca czas urlopów i wakacji. Już dziś zapraszamy serdecznie rodziców i nauczycieli uczniów szkół: IV Liceum Ogólnokształcącego, „Gastronomika” i „Ekonomika” na Mszę św. inaugurującą Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny w poniedziałek 3 września o godz. godz. 800. Uczniów ze szkół podstawowych serdecznie zapraszamy w czwartek 6 września na godz. 1700 na Mszę św. szkolną. Dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole zostaną pobłogosławione tornistry i plecaki. 

Okazja do spowiedzi dla dzieci w czwartek o godz. 1630, a dla młodzieży w piątek przed Mszą św. wieczorną od godz. 1730.

W sobotę 1 września księża archidiecezji katowickiej w ramach Dnia Modlitw o Uświęcenie Duchowieństwa będą pielgrzymowali do kościoła św. Ducha na Bytkowie. Serdecznie prosimy Was o pamięć modlitewną.

W przyszłą niedzielę o godz. 1400 w katedrze katowickiej rozpocznie się Dzień Wspólnoty Ruchu Światło Życie.

Przed nami ostatni tydzień wakacji, po przerwie wakacyjnej już dziś zapraszamy na spotkania Ministrantów i Dzieci Maryi oraz Bożych Nutek w sobotę 8 września na godz. 1000. Zapraszamy nowych kandydatów na ministrantów i dziewczynki do wspólnoty Dzieci Maryi i Bożych Nutek.

Proszono nas o podanie ogłoszenia:

Chorzowskie centrum Kultury zaprasza mieszkańców Chorzowa na Jubileusz 85-lecia Teatru Reduta Śląska. W ramach tegoż jubileuszu CHCK zaprasza na spektakl pt. „Ulice Wolności” w wykonaniu Teatru Reduta Śląska. Spektakl odbędzie się 3 września o godz. 1800. Szczegóły na plakatach.

Dziękujemy za złożone dziś ofiary na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta na archidiecezję, Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

Przypominamy o dzisiejszych Nieszporach i o stałych okazjach do adoracji w naszej świątyni: we wtorek po wieczornej Mszy św, w czwartek o 1530, w piątek o 2000  i w sobotę od 1700.

Zachęcamy do lektury prasy religijnej jest Gość Niedzielny, Mały Gość, są Misyjne Drogi – kupując je w prosty sposób można wesprzeć misje św., oraz nasz biuletyn informacyjny Głos Św. Antoniego.

Wszystkim na nowo rozpoczęty tydzień niech nam wszystkim Bóg udziela swego błogosławieństwa.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19 sierpnia 2018 r

Dziś odbywa się stanowa pielgrzymka kobiet do Piekar Śląskich. Z naszej wspólnoty pątniczki wyruszyły pieszo oraz autokarem. Powrotu pieszej grupy spodziewamy się około godz. 1800.

Zapraszamy na nieszpory niedzielne dziś o 1630.

We środę 22 sierpnia zapraszamy na Wieczór św. Rity Rozpoczniemy go Mszą św. o godz. 1800, potem nabożeństwo z oddaniem czci relikwiom św. Rity.

W przyszłą niedzielę 26 sierpnia przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej.

W związku z chorzowską pielgrzymką do Częstochowy serdecznie zapraszamy wszystkich Chorzowian na wspólną Mszę św. o godz. 1100 przed obrazem Jasnogórskim 29 sierpnia. Po Mszy św. Droga Krzyżowa na wałach. Zapisy na autokar w kancelarii parafii św. Jadwigi.  Koszt 30 zł. Wyjazd o godz. 800.

Spotkanie organizacyjne dla udających się na pieszą chorzowską pielgrzymkę odbędzie się jutro (tj. w poniedziałek 20 sierpnia) po mszy św. wieczornej w salkach parafii św. Jadwigi.

Okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni w tym tygodniu w czwartek o 1530 razem z Arcybractwem NSPJ, w piątek o godz. 2000 oraz w sobotę od 1700 cicha adoracja. Zapraszamy.

Dziękujemy za złożone dziś ofiary na pokrycie bieżących rachunków parafii. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii. Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

Zachęcamy do lektury prasy religijnej jest Gość Niedzielny, są Misyjne Drogi;  oraz nasz biuletyn informacyjny Głos Św. Antoniego.

Wszystkim, którzy przeżywają swoje urlopy i wakacje życzymy dobrego wypoczynku. Tym którzy pracują potrzebnych łask, a na nowo rozpoczęty tydzień niech nam wszystkim Bóg udziela swego błogosławieństwa.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12 sierpnia 2018 r.

Dziś o 1500 w domu katechetycznym odbędzie się spotkanie III Zakonu Franciszkańskiego.

Jutro 13 dzień sierpnia, zapraszamy czcicieli Matki Bożej Fatimskiej na nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła po Mszy św. wieczornej.

W środę przypada 15 sierpnia - przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św sprawować będziemy według porządku niedzielnego. Nieszpory Maryjne odprawimy o 1630. Tradycyjnie tego dnia święci się zioła i kwiaty – uczynimy to po każdej Mszy św.

W piątek 17 sierpnia przypada Uroczystość św. Jacka – głównego Patrona naszej Archidiecezji.

W przyszłą niedzielę pielgrzymka kobiet do Piekar Śląskich. Z naszej wspólnoty piesza grupa wyruszy o godz. 600.

Jest jeszcze kilka miejsc w autokarze, który wyjedzie o godz. 700 sprzed kościoła. Zainteresowane osoby zapraszamy do kancelarii. Okazja do spowiedzi św. dla pątniczek w sobotę od 1700 podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.

W związku z chorzowską pielgrzymką do Częstochowy serdecznie zapraszamy wszystkich Chorzowian na wspólną Mszę św. przed obrazem Jasnogórskim 29 sierpnia. Po Mszy św. odprawimy drogę krzyżową na wałach. Zapisy na autokar w kancelarii parafii św. Jadwigi.  Koszt 30 zł.

W sobotę 8 września zapraszamy na pielgrzymkę do Skoczowa i okolic. Między innymi pokłonimy się św. Janowi Sarkandrowi, odwiedzimy ośrodek duszpasterski prowadzony przez ks. Ignacego Czadra. Być może nawiedzimy Cieszyn Zapisy w kancelarii parafialnej, koszt 40 zł.

Legion Maryi zaprasza na ogólnopolską pielgrzymkę legionu do Częstochowy 8 września. Koszt 28 zł, zapisy do 18 sierpnia u p. Celiny (tel. 666950649).

Dziękujemy za złożone dziś ofiary na bieżące remonty i inwestycje w naszej parafii. Bóg Zapłać za każdy dar. Kolekta w uroczystość Wniebowzięcia NMP na biednych, a w przyszłą niedzielę na pokrycie bieżących rachunków parafii. Bóg Zapłać za każdy dar.

Zachęcamy do lektury prasy religijnej jest Gość Niedzielny, jest Mały Gość; są Misyjne Drogi;  jest także nasz biuletyn informacyjny Głos Św. Antoniego.

Wszystkim, którzy przeżywają swoje urlopy i wakacje życzymy dobrego wypoczynku. Tym którzy pracują potrzebnych łask, a na nowo rozpoczęty tydzień niech nam wszystkim Bóg udziela swego błogosławieństwa.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 sierpnia 2018 r.

Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne o godz. 1630.

Jutro przypada Święto Przemienienia Pańskiego.

Chorych Parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w najbliższą sobotę.

Trwają  zapisy na 40. pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w dniach 26 - 30.08. Koszt 140 zł.

Zapraszamy na Pielgrzymkę stanową kobiet do Piekar Śląskich, która odbędzie się 19 sierpnia.  Są jeszcze wolne miejsca w autokarze, dla pątniczek które nie mogą udać się pieszo. Zapisy w kancelarii. Koszt 10 zł.

W sobotę 8 września zapraszamy na pielgrzymkę do Skoczowa i okolic. Między innymi pokłonimy się św. Janowi Sarkandrowi, odwiedzimy ośrodek duszpasterski prowadzony przez ks. Ignacego Czadra. Ks. Ignacy był w naszej parafii wikariuszem. Być może nawiedzimy Cieszyn Zapisy w kancelarii parafialnej, koszt 40 zł.

Bóg Zapłać za złożone dziś ofiary na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszej świątyni. Dziękujemy za każdą ofiarę.

Zachęcamy do lektury prasy religijnej jest Gość Niedzielny, są Misyjne Drogi, jest także nasz biuletyn informacyjny Głos Św. Antoniego.

Proszono nas o podanie ogłoszenia:

Jutro nieopodal naszego kościoła o godz. 1345 przez godzinę będzie można skorzystać z mobilnego Centrum badań diagnostycznych tętnic kończyn dolnych, osteoporozy, itp. Szczegóły na plakacie i ulotkach. Badania są płatne.

Na rozpoczęty nowy tydzień niech nam wszystkim Bóg udziela swego błogosławieństwa.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29 lipca 2018 r.

Zapraszamy dziś o godz. 1630 na niedzielne nieszpory .

W środę rozpoczyna się miesiąc sierpień. Dla chcących podjąć się dzieła abstynencji od alkoholu przy bocznym ołtarzu została wyłożona księga trzeźwości.  

We czwartek 2 sierpnia przypada odpust Porcjunkuli. Tego dnia każdy może uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie kościoła parafialnego i odmówienie modlitw: Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę z Boga oraz pozostając w wolności od grzechu ciężkiego.

Tegoroczna pielgrzymka kobiet do Piekar przypada 19 sierpnia. Z naszej wspólnoty wyruszymy jak zawsze pieszo, a dla parafianek, którym siły i wiek już na to nie pozwalają zorganizujemy przejazd autokarem. Zainteresowane osoby prosimy o zapisywanie się w kancelarii. Koszt – 10 zł.

W tym tygodni przypada I czwartek, piątek i I sobota nowego miesiąca, zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Chorych Parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę 11 sierpnia.

Okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni w tym tygodniu we wtorek po Mszy św wieczornej razem z Odnową w Duchu Św., w czwartek o 1530 razem z Arcybractwem Najświętszego Serca Pana Jezusa, w piątek o godz. 2000 dla zapracowanych, w sobotę od 1700 cicha adoracja.  Zapraszamy. 

Bóg Zapłać za złożone dziś ofiary na remonty i inwestycje w naszej świątyni. Kolekta przyszłej niedzieli na Wydział Teologiczny UŚ.

Zachęcamy do lektury prasy religijnej jest Gość Niedzielny, są Misyjne Drogi, jest także nasz biuletyn informacyjny Głos Św. Antoniego.

Na rozpoczęty nowy tydzień niech nam wszystkim Bóg udziela swego błogosławieństwa.

Ponieważ w minioną środę przypadało wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców w związku z tym dziś po Mszach św. udzielać będziemy uroczystego błogosławieństwa kierowcom oraz ich pojazdom

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 lipca 2018 r.

Zapraszamy na nieszpory niedzielne o 1630.

W czwartek 26 lipca swoje urodziny przeżywa nasz wikariusz ks. Henryk, Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona w czwartek o godz. 1700, serdecznie zapraszamy.

25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców, dlatego w przyszłą niedzielę po Mszach św będzie udzielane błogosławieństwo kierowcom i przyprowadzonym pojazdom.

Tegoroczna pielgrzymka kobiet do Piekar przypada 19 sierpnia. Z naszej wspólnoty wyruszymy jak zawsze pieszo, a dla parafianek, którym siły i wiek już na to nie pozwalają zorganizujemy przejazd autokarem. Zainteresowane osoby prosimy o zapisywanie się w kancelarii. Koszt – 10 zł.

Można również zapisywać się na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w dniach 26-30.08. Koszt 140 zł.

Bóg Zapłać za za złożone dziś ofiary na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na bieżące rachunki naszej parafii. Wychodząc z kościoła możemy dziś wesprzeć siostrę Izabelę z Kamerunu. 

Zachęcamy do lektury prasy religijnej jest Gość Niedzielny, jest Mały Gość; są Misyjne Drogi, jest także nasz biuletyn informacyjny Głos Św. Antoniego.

Na rozpoczęty nowy tydzień niech nam wszystkim Bóg udziela swego błogosławieństwa.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 lipca 2018 r.

Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 1630.

Dziś o godz. 1500 zebranie Rady Parafialnej.

Jutro 16 lipca swoje urodziny przeżywa ks. proboszcz Krystian, Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona  o godz. 1800.

W przyszłą niedzielę przypada 22 dzień lipca. Czcicieli św. Rity zapraszamy na Mszę św. wieczorną o godz. 1700 oraz na nabożeństwo do św. Rity po Mszy św. wieczornej. Nie będzie nieszporów o godz. 1630.

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w tygodniu nie ma Mszy św. o godz. 800.

Można zapisywać się na 41. pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w dniach 26-30.08. Koszt 140 zł

Zachęcamy do lektury prasy religijnej jest Gość Niedzielny, jest Mały Gość; są Misyjne Drogi, jest także nasz biuletyn informacyjny Głos Św. Antoniego.

Bóg Zapłać za złożone dziś ofiary na remonty i inwestycje Za tydzień kolekta na bieżące potrzeby parafii. Dziękujemy za każdą ofiarę składaną w kościele, czy też bezpośrednio wpłacaną na parafialne konto. 

Na rozpoczęty nowy tydzień niech nam wszystkim Bóg udziela swego błogosławieństwa.

Parafia Rzymskokatolicka św. Antoniego z Padwy w Chorzowie

ul. Kopernika 1
41-500 Chorzów
tel. (32) 241-33-29
mail: parafia@antoni.net.pl

nr konta: PKO BP SA

57 1020 2368 0000 2102 0403 9632

NIP 627-22-84-730

Msze Święte

NIEDZIELNE

Sobota: 1800
Niedziela: 700, 900, 1100, 1230, 1700

w kaplicy szpitalnej o 715

W DNI POWSZEDNIE

Codziennie: 700, 800, 1800
Czwartek:   700, 800, 1700

w lipcu i w sierpniu

oraz w ferie zimowe bez Mszy o 800

Kancelaria parafialna

czynna jest:

rano:

 • poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki
  od 845 do 1045                         

popołudniu:

 • poniedziałki i czwartki
  od 1630 do 1800
 • w sprawach pogrzebu także poza tymi godzinami.

Spowiedź

 • 15 minut przed każdą Mszą świętą
 • od 1700 do 1800 w każdą sobotę
 • od 1730 do 1800 w każdy pierwszy piątek miesiąca
 • od 1630 do 1700 w każdy pierwszy czwartek miesiąca